Betsson to znana firma międzynarodowa. Co ciekawe, co tydzień rozdaje darmowe spiny!

2020-04-14

Betsson co tydzień rozdaje darmowe spiny!Aktualnie bardzo dużo osób gra w kasynach internetowych. To świetna metoda, aby nie tylko atrakcyjnie spędzić wolny czas, ale przy okazji zarobić też trochę gotówki. Zwłaszcza, że możecie zgarnąć darmowe spiny - dowiedz się o tym więcej. Co trzeba zrobić, aby bez większego wysiłku zrealizować ten cel?

Jakie są najważniejsze warunki?

Czy znasz już firmę Betsson?W kasynie online Betsson nie brakuje dużego wyboru dotyczącego automatów. Są one nie tylko dopracowane pod każdym kątem, ale także bardzo hojne. Możecie się o tym przekonać każdego kolejnego dnia tygodnia, a przy okazji macie szansę wygrać 30 darmowych spinów. Betsson to dla Ciebie nowość? Przeczytaj więcej o tej firmie w recenzji Betssona.

Szczegóły promocji Betssona

W poniedziałek i wtorek należy obrócić minimum 200 PLN na ulubionych slotach, aby otrzymać 30 darmowych spinów w następujących grach: Starburst, Hall of Gods, Cosmic Eclipse, Golden Grimoire lub Moonshine riches. Przegapiliście ten okres? Nic straconego. Od środy do czwartku także można zagrać za co najmniej 200 PLN na automatach i zdobyć wygraną (będzie ona dostępna w Piggy Riches, Gonzo`s Quest, Joker Pro, Fire Sierge Fortress, a także Jack and the Beanstalk).

Na czym polega promocja Betssona?

Kasyno online Betsson oferuje tę promocję także w trakcie weekendu. Jeśli zagracie za co najmniej 200 PLN od piątku do niedzieli włącznie (na maszynach), to także otrzymacie 30 darmowych spinów. Możecie je użyć w takich grach, jak Turn your fortune, Strolling Staxx, Wild-o-tron 3000, Fruit Shop i Dead or Alive.

Jak wykorzystać darmowe spiny?

Darmowe spiny mogą być wykorzystane w jednej grze lub na kilku automatach. Wszystkie nagrody są wypłacane bezpośrednio na konto zawodnika. Pamiętajcie, że na każdą ofertę przypada wyłącznie jedna nagroda. Jeśli zatem zagracie za wymaganą kwotę w poniedziałek oraz wtorek, to tylko jeden raz zgarniecie darmowe spiny.

Darmowe spiny są traktowane jako środki bonusowe. Wygrane z nich muszą być obrócone 35 razy w ciągu maksymalnie trzech dni. Dopiero wtedy mogą być wypłacone albo wykorzystane w innych produktach marki Betsson. Jeśli nie zrobicie obrotu w tym okresie, to niestety środki przepadają.

Źródło: rankingkasyn.pl

marico.com.pl - 2019-2021