Betsson to znana firma międzynarodowa. Co ciekawe, co tydzień rozdaje darmowe spiny!

Aktualnie bardzo dużo osób gra w kasynach internetowych. To świetna metoda, aby nie tylko atrakcyjnie spędzić wolny czas, ale przy okazji zarobić też trochę gotówki. Zwłaszcza, że możecie zgarnąć darmowe spiny – dowiedz się o tym więcej. Co trzeba zrobić, aby bez większego wysiłku zrealizować ten cel?

Jakie są najważniejsze warunki?

W kasynie online Betsson nie brakuje dużego wyboru dotyczącego automatów. Są one nie tylko dopracowane pod każdym kątem, ale także bardzo hojne. Możecie się o tym przekonać każdego kolejnego dnia tygodnia, a przy okazji macie szansę wygrać 30 darmowych spinów. Betsson to dla Ciebie nowość? Przeczytaj więcej o tej firmie w recenzji Betssona.

Szczegóły promocji Betssona

W poniedziałek i wtorek należy obrócić minimum 200 PLN na ulubionych slotach, aby otrzymać 30 darmowych spinów w następujących grach: Starburst, Hall of Gods, Cosmic Eclipse, Golden Grimoire lub Moonshine riches. Przegapiliście ten okres? Nic straconego. Od środy do czwartku także można zagrać za co najmniej 200 PLN na automatach i zdobyć wygraną (będzie ona dostępna w Piggy Riches, Gonzo`s Quest, Joker Pro, Fire Sierge Fortress, a także Jack and the Beanstalk).

Kasyno online Betsson oferuje tę promocję także w trakcie weekendu. Jeśli zagracie za co najmniej 200 PLN od piątku do niedzieli włącznie (na maszynach), to także otrzymacie 30 darmowych spinów. Możecie je użyć w takich grach, jak Turn your fortune, Strolling Staxx, Wild-o-tron 3000, Fruit Shop i Dead or Alive.

Jak wykorzystać darmowe spiny?

Darmowe spiny mogą być wykorzystane w jednej grze lub na kilku automatach. Wszystkie nagrody są wypłacane bezpośrednio na konto zawodnika. Pamiętajcie, że na każdą ofertę przypada wyłącznie jedna nagroda. Jeśli zatem zagracie za wymaganą kwotę w poniedziałek oraz wtorek, to tylko jeden raz zgarniecie darmowe spiny.

Darmowe spiny są traktowane jako środki bonusowe. Wygrane z nich muszą być obrócone 35 razy w ciągu maksymalnie trzech dni. Dopiero wtedy mogą być wypłacone albo wykorzystane w innych produktach marki Betsson. Jeśli nie zrobicie obrotu w tym okresie, to niestety środki przepadają.

Źródło: rankingkasyn.pl