Mieszkanie pod klucz w Szczecinie – jakie ma zalety?

Zakup nowego mieszkania w Szczecinie oznacza konieczność podjęcia wielu ważnych decyzji. Dotyczą one m.in. sposobu wykończenia nieruchomości. W tym zakresie pojawiają się dwa rozwiązania: mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz. Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie pod klucz?

Mieszkanie pod klucz w Szczecinie – atrakcyjna lokalizacja

Nowe mieszkanie w Szczecinie opłaca się nabyć z paru ważnych powodów. Szczecin to pod wieloma względami bardzo atrakcyjne miasto, na co w dużej mierze wpływa jego położenie geograficzne. Przyciąga to zarówno inwestorów, jak i nabywców nieruchomości. Szczecin to jeden z najważniejszych w Polsce ośrodków gospodarczych i biznesowych. Nie brakuje mu również walorów turystycznych i kulturalnych. Własne mieszkanie pod klucz w stolicy województwa zachodniopomorskiego to doskonała lokata kapitału i sprawdzony sposób na zabezpieczenie się pod kątem finansowym. Mieszkanie można bowiem w każdej chwili wynająć albo sprzedać – i to z niemałym zyskiem.

Mieszkanie pod klucz w Szczecinie – dlaczego warto?

W opinii klientów firmy deweloperskiej Ronson istnieje sporo przesłanek przemawiających za tym, aby kupować gotowe mieszkania. Szczecin ma pod tym względem interesującą ofertę, więc każda zainteresowana zakupem osoba znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb. Nabywając mieszkanie wykończone pod klucz, można zaoszczędzić sporo cennego czasu, a niejednokrotnie i pieniędzy. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni pakiet wykończeniowy i poczekać na oddanie mieszkania do użytku. Deweloper musi to uczynić w terminie określonym w umowie. Właścicielowi pozostaje już tylko umeblowanie mieszkania, niemniej niektóre firmy deweloperskie mają w ofercie także i tę usługę. Kupując mieszkanie pod klucz, nie trzeba martwić się kwestiami związanymi z zakupem materiałów budowlanych oraz szukaniem ekipy remontowej i architekta. Leży to w obowiązku dewelopera – podobnie jak dokonanie ewentualnych poprawek oraz napraw. Nabywca płaci za mieszkanie tyle, ile ustalono w umowie.