Przesuwne drzwi balkonowe i tarasowe – okno na świat

Drzwi to ważny ze względu na ich funkcjonalność i design element budynku. Jest wiele rodzajów drzwi, które są niezbędne w każdym domu – nie tylko drzwi wejściowe. Tym razem skupmy się na drzwiach na taras lub balkon.

Poznaj cechy dobrych drzwi na taras lub balkon

Drzwi wejściowe, na balkon albo na taras powinny być wyjątkowo solidne, świetnie wykonane, w 100% bezpieczne i niezawodne. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na takie, które są opracowane w oparciu o profile drzwiowe PVC – ciekawą ofertę ma marka Deceuninck. W ofercie są przesuwne drzwi balkonowe, wejściowe czy na taras. Profile są bardzo wytrzymałe i stabilne, gwarantują ochronę dla domu.

Poza tym Deceuninck zapewnia szeroki wybór kształtów i kolorów, dzięki czemu można znaleźć drzwi idealne do danego budynku, jego designu i elewacji. Każdy model zapewnia wysoki poziom komfortu cieplnego i akustycznego. Sprawdźmy, co jeszcze wyróżnia system drzwi przesuwnych tarasowych, czyli jeden z najpopularniejszych rodzajów drzwi w ofercie tej marki.

Przesuwne drzwi balkonowe i tarasowe – częsty zakup do domu

Systemy przesuwne to obecnie jedne z najpopularniejszych rozwiązań. Są gwarancją komfortu, modnego wyglądu i wygodnej obsługi. Są must have w domach nowoczesnych, projektowanych tak, by były znakomicie doświetlone przez światło słoneczne.

Drzwi tarasowe i balkonowe marki Deceuninck zapewniają wnętrzom maksymalnie dużo światła. Ich wyjątkowy projekt pozwala znakomicie doświetlić każde wnętrze. Dzięki parametrom, m.in. wysokiej izolacyjności, dodatkowo pozwalają też na obniżenie rachunków za prąd czy innych kosztów eksploatacyjnych. Przekonują zarówno solidnym wykonaniem, bardzo dobrymi parametrami, funkcjonalnością, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami oraz stylistyką.

System drzwi przesuwnych tarasowych – połączenie wnętrza domu z tarasem

Taki system drzwi przesuwnych tarasowych powiększa przestrzeń i gwarantuje w nich dużo światła naturalnego. Będą też połączeniem wnętrza domu, głównie salonu i jadalni, z ogrodem lub tarasem. W ofercie Deceuninck znajdziesz też systemy tarasowe, które możesz stylistycznie dopasować do drzwi.

System Legend Slide od Deceuninck – idealne doświetlenie wnętrza

Jednym z flagowych produktów marki jest system Legend Slide, który wyróżnia się smukłym designem i optymalnymi parametrami. Szklenie w ramie pozwala uzyskać wyjątkowo niski profil, co ma duże znaczenie dla większości użytkowników. System pozwala na wykonywanie bardzo dużych konstrukcji, a dopasowane okucia gwarantują szybką, bezproblemową i lekką obsługę.